Сітка з квадратними осередками QUADRA 10 представляє просте, гнучке та барвисте рішення для різних видів застосування. Зручна в обігу, що приймає необхідну форму і проста в установці. Сітка може використовуватися для захисту або захисту від сторонніх поглядів та вітру. * Ідеально підходить для застосування на воротах та огорожах будь-якого типу * Перешкоджає проходу тварин та падінню предметів * Відмінно підходить також для балконів, оскільки оброблена гладкими кромками, що не ріжуть * Рекомендується також для огородження та відмежування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenax |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.675 кг |
| Висота, м | 0.5 м |
| Гарантія, рік | 5 рік |
| Довжина упаковки, м | 0.5 м |
| Довжина, см | 500 см |
| Країна виробництва | Італія |
| Матеріал | Поліетилен (HDPE) |
| Розмір комірки, мм | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴/упаковка

